Web Tasarım

Yenilikçi, kullanıcı dostu ve platform duyarlı web tasarımları tasarlıyoruz.

Hizmetler

Neler Yaptık?

Web Tasarım

Web tasarım, arama motoru sonuçlarında yer alan web sitelerinin tasarımını, görünümünü ve düzenini ifade etmektedir.

Web tasarım, sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için oluşturulan sayfaların görsel açıdan yazı tipi, renkleri, grafikleri ve site düzeninin oluşturulmasıdır. Web tasarımının başarılı bir şekilde oluşturulması ile birlikte sitenizdeki ziyaretçiler ve müşterilerin geri dönüşümlerinde artış yakalamanız muhtemeldir.

Profesyonel bir Web tasarımının benzersiz ve özel olması firmanızın güvenirliğini artıracaktır. Güven duyulan bir web sitesinde satışlarda ve müşteri dönüşümlerinde artış sağlayabilirsiniz.

İyi bir web tasarım hedef kitlenin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayacak şekilde dizayn edilmelidir. Özellikle mobil cihazlarda yüksek performans alabilmek için duyarlı (responsive) tasarım tercih edilmelidir. Duyarlı web tasarımlarında içerik ziyaretçinin ekran boyutuna göre hareket ederek maksimum düzeyde kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Tasarımlarımız daki her detay, marka yönetimi, dijital pazarlama ve görsel tasarım alanındaki tecrübelerimizi yansıtır. Tasarımlarımız, kullanıcılarınızın sadece gözüne değil, aynı zamanda sezgisel kullanım alışkanlıklarına hitap ederek size avantaj kazandırmaktadır.

Web Tasarım Hakkında Görüşebiliriz!
Anahtar Süreçler
  • Web Stratejisi Geliştirme
  • Mobil, Tablet ve TV Duyarlı Tasarım
  • Rakip Durum Değerlendirmesi
  • UI / UX Desteği
  • Web Müşteri Takip ve Raporlaması